+421 904 388 139

Po-Pia 8:00 - 16:00

O našej firme

Firma TINKO Styling a jej výrobky sú určite mnohým z Vás dôverne známe, pretože na Slovensku zásobuje viac ako 200 obchodov. Naše produkty sa stretávajú len s tými najlepšími ohlasmi, pretože našim cieľom je dosiahnuť spojenie najvyššej kvality výrobkov a nízkej ceny. Všetky materiály, ktoré používame, sú starostlivo vyberané, testované a neobsahujú žiadne zmesi, ktoré by mohli ohroziť zdravie Vašich detí.

Kvalita našich výrobkov je pre nás na prvom mieste a preto boli všetky materiály testované vo Výskumnom ústave chemických vlákien a.s. vo Svite a dostali certifikáty o nezávadnosti. Používané farby sú ekologicky neškodné a neohrozujú zdravie Vašich detí. Vďaka týmto vlastnostiam našich výrobkov bude Vaše dieťa ako v perinke.

Internetový obchod TINKO ponúka kojenecké a dojčenské oblečenie, pre Vaše ratolesti, a to výlučne z veľmi kvalitnej 100% bavlny. Veľký výber veľkostí a motívov oblečenia, vynikajúca kvalita a ceny nášho tovaru Vás určite nesklamú a prinesú radosť Vám spokojnosť Vašim najmenším .

Veríme, že tovar pre deti, ktoré ponúka náš internetový obchod, Vás nesklame.